KONST / Litografier / Färglitografi 15989217
nr 1598 9217
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 73/150, daterad -1978, Nattens Blomma. Färglitografi, bildmått: 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 50x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:55:33
18/2 14:07:25
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström